Bir Sayfa Seçin
 
Popülarite:

Nobel Biocare, dişten köke tüm temel sorunların en son teknolojik dental mesleki uzmanlıkların sağlanması yolu ile yenilikçi ağız restorasyon tedavileri ve estetik dental çözümlerinde dünyanın önde gelen lider implant firmalarından biridir.

Nobel Biocare, yenilikçi estetik dental çözümleri bilim ekseni içerisinde detaylandırarak ürüne dönüştüren, başka bir değiş ile bilinen en iyi medikal ekipman (cihaz) üreticilerindendir.

Nobel Biocare, diş kaplama ( protez), Laminate Veneer Porselen Kaplama, köprüler, ve dental implantl gibi tedavilerde entegre bir şekilde dental profesyonal çözüm sunan benzersiz bir üreticidir. Firmanın başarı oranı kanıtlanmış geniş tedavi çözümleri, diş hekimlerinin marka hakkındaki bilinirlikten dolayı artan hasta taleplerine cevap verebilmekte, hastanın estetik kaygılarının yok olmasını sağlamakta, dental implant tedavilerinin başarılı şekilde uygulanabilirliğine ve düzeltici diş tedavisi çözümlerine imkan sağlamaktadır.

Nobel Biocare, bilimsel olarak kanıtlanmış yenilikçi, güvenli, etkili ve yararlı çözümlerin sağlanmasına kendini adamış bir şirkettir. Şirket bu başarısını sağlayıp devam ettirirken, 40 yıllık bilimsel araştırma mirasını kullanmakta ve her zaman yüksek bilimsel standartlar bağlı kalmaktadır.
Nobel Biocare, 1960 larda orijinal Brånemark markalı dental implantın başlangıcından beri dişçilik endüstrisinde yenilikçi çalışmalarına devam etmektedir. Diğer temel yenilikçi uygulamaları 1980 lerde CAD/CAM uygulamaları kullanılarak dental protezleri kişiye özel uyguladıkları yeni implant sistemidir ki bu da diş cerrahisinde ve bu10 yıllık süreçte implant çalışmalarında çığır açmış bir çalışmadır.

Nobel Biocare, dental implantlarda Pazar lideridir ve kullandıkları CAD/CAM uygulamaları, cerrahi operasyonlarda öncü olmuştur. Kuzey Amerika, Avrupa ve gelişen piyasalarda her geçen gün lider yerini almaktadır.

Nobel Biocare, dünyanın dört bir yanında bilinen ünlü üniversitelerde estetik ve implant dişçilik uygulamaları hakkında yeni üniversite öğrencilerine ve doktora öğrencilerine kendilerini geliştirmeleri için kapsamlı eğitim programları sunmaktadır.

Nobel Biocare, Zürihteki ve Gothenburg, İsveçteki merkezleri ile 2000 den fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. USA ve İsveçte kurulmuş olan 4 üretim tesisi üretimde yerini almaktadır. 34 ülkeye direkt satışı mevcuttur.
Nobel Biocare, güvenli, kanıtlanmış tedavi seçenekleri sunmakta, kişinin hayat standartını yükseltmek için kişinin estetik taleplerine kulak vererek kişinin ağız yapısına uygun ve kişiye özel klinik tedavileri sunmaktadır.

 

Translate »

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!