Bir Sayfa Seçin
 
Popülarite:

BioHorizons, kanıta dayalı ve bilimsel olarak kanıtlanmış ürünler geliştirmeye adamış bir şirkettir. 1997 yılında External implant sistemlerinden (Maestro) 2010 yılında geliştirilen Laser-Lok 3.0 a kadar diş hekimleri kadar hastalar tarafından da güven duyulan kapsamlı dental implant ürün portfoyü ile hizmet vermektedir.

BioHorizons, implantın duayeni, Periodontoloji ve Protez Uzmanı Prof. Dr. Carl E. Misch‘in önderliğinde, klinik olarak başarısını kanıtlanmış ve değişik kemik yoğunluklarında başarıyı hedefleyen bir implant sistemi markete sunmak üzere 1994 yılında kurulmuştur. Biohorizons, kurulduğu günden bugüne dünyadaki en kapsamlı oral rekonstrüktif ürün içerikli firma olma yolunda büyümektedir.

Üç temel prensibi bütün ürünlerin markete hazırlanması ve sunulmasında hedef oluşturmuştur: Bilim, Yenilik ve Servis.

BioHorizons, 20 yılı aşkın süredir bilimsel yayınlarla desteklenen, nano excimer laser teknolojisi ile epitel hücreyi kontrol altına alan, kemik ve dişeti ataçmanı sağlayarak maksimum düzeyde estetik ve minimum kemik kaybı sağlayarak implantolojide yeni bir çağ açan Laser-Lok olmak üzere, tersine açılı geniş yivler, spiralock teknolojisi gibi başarısı uluslararası arenada uzun yıllık bağımsız yayınlarla desteklenen patentli ürünleri ve son 8 yıllık dönemde %30’un üzerindeki büyüme oranı ile sektörün liderlerinden biri olarak yerini almıştır.

BioHorizons İmplant Ürün Grubu

  • Tek ve çift aşamalı cerrahi için tasarlanmış, external bağlantılı, silindirik formda External Implat Sistemi;
  • Tek ve çift aşamalı cerrahi için tasarlanmış, internal bağlantılı, silindirik formda Internal Implat Sistemi;
  • Tek ve çift aşamalı cerrahi için tasarlanmış internal bağlantılı, kök formunda Tapered Internal Implant Sistemi;
  • Tek ve çift aşamalı cerrahi için tasarlanmış, silindirik formda Single-Stage Implant Sistemi,
  • Dar kretlerde ve dar bölgelerde kullanılabilecek 3.0 mm çapında tek diş eksikliği için tasarlanmış olan One-Piece 3.0 mm Implant Sistemi
  • Endikasyonlarda total dişsiz vakalar için tasarlanmış olan Overdenture 3.0 mm
Translate »

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!